İDOTATLISES

1440x1440

İDO TATLISES

“SATIR SATIR” ile

Sonsuz teşekkürlerini sunuyor.

 

“Sonsuz Teşekkürler” ile müzik piyasasına hızlı giren, gerek tv gerekse radyolarda listelerin üst sıralarını zorlayan İDO TATLISES “SATIR SATIR” single ile fırtınalar estirmeye hazırlanıyor.

Orjinali ve 7 remix versiyondan oluşan “SATIR SATIR ” projesi, yapımcılık koltuğunda Deriko Müzik Derya Tuna, aranjede sihirli dokunuşlarıyla proje’ye hayat veren Cüneyt Yalmaz, o güzel sözlerin ve müziğin sahibi Yalçın Topyanak, güzelliği ve o narin sesi ile Tulya Tutkun, , Stil danışmalığı Anexxe, Albüm danışmanlığını Murat Alkan’nın yaptığı, Creative danışmanlığı Tuğçe Önral, Kapak tasarımı Ahmet Terzioğlu’na ait ve birbirinden yetenekli Türkiye’nin kabul görmüş sayılı Dj’leri Ufuk Akyıldız, Cihat Uğurel, Serkan Balkan, Ari Gemci, Kaan Demirel’in ve İDO TATLISES ile Cüneyt Yalmaz’ın da remixlerinin yer aldığı bu single uzun bir süre hafızalarda yer edecek gibi duruyor….

Fotoğraf çekiminde ve Yönetmen koltuğunda ilk klipte olduğu gibi o sonsuz bakış acısı ile Hasan Kuyucu bulunuyor. Klipte sürpriz isim, Türk Sinemasına yıllarını vermiş ve İDO TATLISES’in hayatında önemli bir yeri olan değerli oyuncu Aydemir Akbaş’ta oyunculuğunu konuşturuyor.

“SATIR SATIR” tüm sevenlerimize ve dostlarımıza SONSUZ TEŞEKKÜRLER…